Doprava a Platba

Doprava

 

Česká pošta – Zásilka bude doručena během 2-3 dní na Vámi zvolenou adresu doručení po ČR, do vámi vybrané balíkovny nebo na vámi vybranou poštu. Česká pošta Vás bude o doručení kontaktovat SMS zprávou a emailem. Zásilku je možné sledovat na stránkách České pošty přes číslo balíku, které Vám bude odesláno v e-mailu v den expedice. Pokud Vás pošta na adrese nezastihne, bude balík uložen na příslušné poště po dobu 7 dnů. O uložení zásilky Vás informuje výzvou a emailem

PPL – Zásilka bude doručena během 1-2 dní na Vámi zvolenou adresu doručení po ČR, přímo do Vašich rukou. Služba doručuje zboží v pracovní dny mezi 9-18 hodinou. O přesném čase doručení Vás bude informovat kurýr, se kterým je možné domluvit i jiný termín doručení. Pokud nebudete k zastižení, bude Vaše zásilka uložena na příslušném depu PPL. V den expedice Vám bude zaslán e-mail s číslem balíku a datem doručení.

Zásilkovna – objednávka bude zaslána na zvolenou pobočku následující den po expedici, kde si ji budete moci vyzvednout do 7 dnů od uložení. O doručení zásilky na zvolenou pobočku Vás služba Zásilkovna bude informovat SMS zprávou, ve které Vám bude zasláno heslo, nutné pro vyzvednutí zásilky. V den expedice Vám také bude zaslán e-mail, ve kterém obdržíte číslo balíku a budete tak moci sledovat jeho pohyb na stránkách Zásilkovny.
Pokud v objednávce omylem nebude zvolena určitá pobočka Zásilkovny, Vás následně Zásilkovna kontaktuje s prosbou o upřesnění dodací adresy.

Upozorňujeme, že služba je limitována váhou 10 kg!

Osobní odběr – Zboží pro Vás bude připraveno během 1-2 pracovních dnů k osobnímu odběru, který se nachází v ulici Opálkova 1658 na metru C u stanice Ládví. Jakmile zde pro Vás bude zboží připraveno, obdržíte SMS zprávu a e-mail informující o expedici Vaší objednávky. Na výdejně lze nově platit i kartou! Odběr je možný v otevírací době výdejny: Po-Pá 8:00 - 16:00, So, Ne a Státní svátky: Zavřeno.

PPL na Slovensko – nabízíme možnost zaslání zboží na Slovensko. U této dopravy je povolena pouze platba přes platební bránu. Pokud se Vám platba nezdaří, zkuste si prosím objednávku vytvořit znovu, případně kontaktujte svoji banku, zda máte povoleny zahraniční platby.


Platba

Hotově nebo platební kartou– platbu lze zvolit pouze při osobním odběru v Praze na Ládví. V případě potřeby v okolí naleznete hned několik bankomatů (ČSOB, Reiffesen bank, Komerční banka, Česká spořitelna, Era a další).

Platba dobírkou – Dobírka je platba v hotovosti při převzetí zásilky od některého z nabízených přepravců (PPL, Česká pošta, Zásilkovna).

Platební kartou online (VISA/MasterCard) – platební brána GoPay, která nabízí platby pomocí platebních karet Visa a MasterCard. Po dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu.

Převodem z účtu online – platební brána GoPay, která nabízí platby v internetovém rozhraní Raiffeisen BANK, KB, mBank, FIO banky, České spořitelny, ČSOB, UniCredit, GE Money, Sberbank a Go Pay peněženky. Po dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu.

Platba převodem na účet – Vaše objednávka bude předána k vyřízení, až po připsání částky na účet eshopu. Údaje k platbě obdržíte spolu s potvrzením Vaší objednávky na e-mail. Bankovní účet eshopu je veden u Fio banky. Platba je obykle přijata 1-2 dny po jejím odeslání. O přijetí platby, budete opět informováni e-mailem.

9788086771229